Subaru servisas

Kodėl Subaru?

Grįžti atgal

SUBARU ypatingas tuo, kad visada kelia neprilygstamą pasitikėjimą. Tai itin malonus jausmas, apimantis dėl retai sutinkamos darnos – nuoseklios dinamiškų savybių pusiausvyros, genialaus dizaino ir ramybę užtikrinančio saugumo.

„Jei automobilį vairuoti nėra malonu ir saugu, to daikto negalima vadinti automobiliu. SUBARU AWD yra tiksliai toks, koks turi būti automobilis“

SIMETRIJA LEMIA PUSIAUSVYRĄ

Pirmąkart 1972 m. pristatytą simetriškąją visų varomųjų ratų sistemą SUBARU nuolat tobulina, siekdama pritaikyti šią technologiją prie besikeičiančių vairuotojų poreikių. SUBARU konstruojamas pradedant nuo AWD kontroliuojamo sukibimo ir stabilumo bei variklio ir transmisijos simetriško išdėstymo vienoje eilėje. Į keturis ratus paprastai ir tiesiogiai paskirstoma galia užtikrina tobulą pusiausvyrą ir nepriekaištingą valdymą.

TRYS SKIRIAMIEJI SUBARU AWD PRIVALUMAI

Geresnis sukibimas

Subaru AWD užtikrina nepriekaištingą sukibimą, nesvarbu ar važiuojate prastomis sąlygomis, ar mėginate išsisukti iš sudėtingų situacijų ir išvengti avarijos. Visi ratai visuomet yra tvirtai sukibę su paviršiumi, todėl galite saugiai jaustis prie vairo.

PRIVALUMAI: geresnis valdymas ir didesnis pasitikėjimas savimi.

Didesnis stabilumas

Horizontalaus opozicinio Subaru BOXER konstrukcija yra plokštesnė, todėl jį galima žemiau nuleisti nei kitus konstrukcijos variklius.

PRIVALUMAI: tai lemia žemesnį svorio centrą, geresnį automobilio valdymą ir didesnį stabilumą darant posūkius.

Padidintas saugumas

Jei prireikia staigiai reaguoti netikėtai pablogėjus vairavimo sąlygoms ar patekus į netikėtą situaciją, žemas BOXER variklio svorio centras ir patikimas sukibimas, kurį lemia simetrinė visų varomųjų ratų sistema, suteikia papildomo laiko, kad išvengtumėte susidūrimo.

PRIVALUMAI: Dėl tobulos simetrijos automobilis paklūsta valdymo manevrams ir taip stabiliau įveikia posūkius bei visada sužadina unikalų kontrolės pojūtį.

PAGAL ALG REITINGĄ SUBARU TURI DIŽIAUSIĄ IŠLIEKAMĄJĄ VERTĘ

Remiantis neseniai ALG (Automotive Lease Guide) kompanijos atliktos naujų automobilių išliekamosios vertės analizės duomenimis, trys Subaru modeliai atitinkamose klasėse pelnė aukščiausias vietas. Subaru Outback tapo vidutinio dydžio universalų segmento nugalėtoju, sportinis „WRX“ iškopė į pirmąją poziciją sportinių automobilių klasėje, o Legacy tapo lyderiu pagal likutinę vertę tarp vidutinio dydžio automobilių.

Subaru jau yra pelnęs devynis ALG apdovanojimus ankstesniais metais. Taigi su šiemet laimėtomis trimis pergalėmis dabar pasiektas visas „tuzinas“. Šalia apdovanojimų konkrečiuose automobilių segmentuose Subaru trejus metus iš eilės taip pat išrinktas geriausiu prekės ženklu (2010 m., 2011 m. ir 2012 m.).

ALG yra „TrueCar inc.“ analitinis padalinys. ALG kasmet fiksuoja duomenis apie visus rinkoje siūlomus modelius ir išrenka 26 automobilius, kurie, remiantis prognozėmis, nuvertės mažiausiai atitinkamuose segmentuose.

Grįžti atgal