Privatumo ir slapukų politika

Grįžti atgal
SLAPUKAI

UAB „JMA Šiauliai“ šioje svetainėje naudoja slapukus, kad išsaugotų tam tikras nuostatas ir prisimintų pritaikomas svetainės parinktis. Taip pat UAB „JMA Šiauliai“ naudoja slapukus analizės tikslais, kad galėtume sekti tinklo srautus ir naudojimo lygį. Kiek įmanoma, svetainėje vengiama naudoti trečiųjų šalių sekimo slapukus, nors dėl tam tikrų funkcijų ir kai kuriuose puslapiuose, kuriuose yra socialinių tinklų valdiklių ar funkcijų, tai gali būti neišvengiama.  Vis dėlto galite išjungti trečiųjų šalių slapukus per savo naršyklės privatumo nustatymus. Be to, daugumoje naujesnių naršyklių yra parinktis „Nesekti“, išjungianti trečiųjų šalių sekimo slapukų naudojimą. Jei norite naudotis svetaine ir jos funkcijomis, turite sutikti, kad būtų naudojami slapukai pagal pirmiau išdėstytą informaciją.

SĄLYGOS IR NUOSTATOS

Šioje svetainėje (www.subarusiauliai.lt) apibūdinti techniniai duomenys ir įranga paremti naujausia publikavimo metu turima informacija. UAB „JMA Šiauliai“ pasilieka teisę neįspėjusi bet kada pakeisti kainas, spalvas, medžiagas, dizainą, įrangą ir specifikacijas, taip pat nutraukti modelių gamybą. 

Pirkėjams dėl tikslios informacijos apie turimas transporto priemones rekomenduojama kreiptis į oficialų „Subaru“ pardavėją. Ankstesnių metų modelių techniniai duomenys, funkcijos, spalvos ir kainos gali skirtis nuo nurodytų šioje svetainėje. Tikslios informacijos teiraukitės oficialaus UAB „JMA Šiauliai“ vadybininko. 

Dėl tiekimo apribojimų tam tikri modeliai ir techniniai duomenys gali būti tiekiami tik pagal specialų užsakymą. Nurodyti modeliai gali būti parduodami ne visur. Tikslios informacijos teiraukitės UAB „JMA Šiauliai“ vadybininko. Dėl kompiuterių monitorių apribojimų šioje svetainėje pateikiamos spalvos gali ne visai tiksliai atitikti realias gaminių spalvas. 

Šios svetainės tekstui, vaizdams, grafikai ir maketui taikomos „Subaru“ autoriaus teisės. Čia pateikiami prekių ženklai, prekių pavadinimai, paslaugų ženklai, bendrovių logotipai ir emblemos priklauso bendrovei „Subaru Corporation“ ir jos patvirtintiems platintojams. 

Šios svetainės turinys yra tik informacinio pobūdžio, jis nuolat atnaujinamas. Šios svetainės turinio negalima kopijuoti ar demonstruoti komerciniais tikslais, neturint UAB „JMA Šiauliai“ raštiško sutikimo.

Grįžti atgal