Naujienos

Lietuvoje pasirodys speciali Subaru XV Pure Red Edition versija

Grįžti atgal

Spalio viduryje į Lietuvą atkeliaus nedidelė partija naujų „PURE Red Edition“ serijos Subaru XV modelių. Nauja Subaru XV versija Pure Red Edition su gausia papildoma įranga ir tik jai būdingomis detalėmis bus unikalus automobilis Lietuvos keliuose, nes mūsų rinkoje pasirodys tik trys tokie modeliai.

Nauja išvaizda - papildoma įranga

„Subaru XV“ versija „PURE Red Edition“ išsiskiria ne tik gausia papildoma įranga, bet ir išvaizda. Specialios laidos modelis pasižymi sportiniams automobiliams būdingomis spalvomis, kurios nenaudojamos paprastose „Subaru XV“ versijose. Tokį spalvų derinį galima pastebėti ir kokybiškai įrengtame salone, kuriame itin didelis dėmesys skirtas detalėms. Prietaisų skydelio dekoratyviniai apvadai, sėdynių apdailos siūlės ir apšviesti kondicionieriaus valdymo mygtukai yra raudonos kėbulo spalvos. „Subaru XV Pure Red Edition“ nuo paprastų modelių skiriasi ne tik spalvomis, bet ir integruotais stogo bėgeliais.


Specialaus modelio salone žvilgsnį traukia šiuolaikinė multimedijos įranga su įvairiomis funkcijomis. Navigacijos sistema su 7 colių jutikliniu ekranu gali priimti tiek įprastus, tiek skaitmeninius radijo signalus. Ji suderinama su visais šiuolaikiniais išmaniaisiais įrenginiais.

Kaip ir visi „Subaru“ automobiliai, „XV Pure Red Edition“ modelis komplektuojamas su simetriškąja visų varomųjų ratų sistema ir unikaliais „Boxer“ varikliais. Be to, jam taikoma nemokama trejų metų techninės priežiūros programa. Praktiška bagažinė, aukšta prošvaisa, lengvajam automobiliui būdinga dinamika ir nedidelės eksploatacijos išlaidos yra pagrindinės specialios „Subaru XV“ versijos „Pure Red Edition“ skiriamosios savybės. „Subaru XV PURE Red Edition“ kaina – 26 750 eurų.

„Subaru XV PURE Red Edition“ techniniai duomenys

Matmenys (ilgis/plotis/aukštis): 

4450 mm / 1780 mm / 1570 mm

Atstumas tarp ašių: 

2635 mm

Variklis: 

2.0 l benzininis

Pavarų dėžė:

Lineartronic CVT  

Maksimali galia: (Ag / aps./min.):

150 Ag / prie 6200 aps./min.

Varomųjų ratų sistema:

Aktyvioji sukimo momento paskirstymo AWD sistema 

Padangos: 

225/55 R17

Grįžti atgal