Technologijos

Starlink multimedija

Grįžti atgal

Naudojantis Subaru Starlink® informacijos ir pramogų sistema, visas skaitmeninis jūsų pasaulis – žinios, biržos naujienos, orai, programėlės, interneto radijas ir kt. – bus pasiekiamas ranka. Patobulintos funkcijos leidžia naršyti ir keisti vaizdo mastelį ryškiame, didelės skyros 7 colių įstrižainės centriniame jutikliniame ekrane – taip pat kaip išmaniajame telefone. Tiesiog atsisiųskite į savo išmanųjį telefoną „Starlink“ programėlę.

Subaru Starlink® sistema suteikia saugią interneto radijo, programėlių ir kt. prieigą naudojantis jutikliniu ekranu, daugiafunkciu vairaračio valdikliu arba balso komandomis. Už saugų ir atsargų važiavimą visada atsakingas pats vairuotojas. Vairuodami nesinaudokite jutikliniu ekranu. Atsižvelgiant į jūsų regioną, gali būti taikomas paketinio ryšio mokestis.

SUBARU STARLINK sistema suteikia saugią interneto radijo, programėlių ir kt. prieigą naudojantis jutikliniu ekranu, daugiafunkciu vairaračio valdikliu arba balso komandomis. Už saugų ir atsargų važiavimą visada atsakingas pats vairuotojas. Vairuodami nesinaudokite jutikliniu ekranu. Atsižvelgiant į jūsų regioną, gali būti taikomas paketinio ryšio mokestis.

Grįžti atgal