Technologijos

Subaru Symetrical AWD

Grįžti atgal

Simetrija užtikrina pusiausvyrą, kuri teikia kontrolę. Štai kodėl SUBARU jau 40 metų tobulina Symmetrical AWD sistemą. Pritaikyta SUBARU BOXER varikliui, ši sistema yra beveik tobulai simetriška, maksimaliai padidina galią, teikia išskirtinę trauką ir taip suderina pusiausvyrą bei stabilumą, kad visiška kontrolė būtų užtikrinama bemaž bet kuriomis sąlygomis, o automobilio patikimumas bei valdymas būtų toks, kokio negali pasiūlyti joks kitas SUV automobilis.

OUTBACK kontrolė lemia pasitikėjimą, o stabilumas – veržlumą. Kaip ir kitų SUBARU, naujojo OUTBACK teikiamo išskirtinio pasitikėjimo pagrindas – tai iš esmės stabili simetriškoji visų varomųjų ratų sistemos konstrukcija ir puikiai subalansuotas BOXER variklis. Ši sistema visą laiką perduoda variklio galią keturiems ratams, todėl automobilis geriau valdomas visuose keliuose, net kai oro sąlygos ypač prastos.

Puikią šoninę pusiausvyrą ir valdymo tikslumą lemia tai, kad pagrindiniai sistemos komponentai išdėstyti išilgai, o dėl žemo svorio centro vairuoti tokį automobilį ypač malonu. Unikalios simetriškosios visų varomųjų ratų sistemos savybės suteikia neįtikėtinų valdymo galimybių ir leidžia išvengti kelyje tykančių pavojų.

Aktyviojo sukimo momento paskirstymo ir visų varomųjų ratų sistema

Reaguodama į traukos sąlygas, transmisijos bei vairuotojo veiksmus, aktyviojo sukimo momento paskirstymo ir visų varomųjų ratų sistema kartu su „Lineartronic“ nuolat paskirsto sukimo momentą priekiniams ir užpakaliniams ratams.

Puiki dinamika

Išskirtinė Subaru automobilių trauka priverčia iškart pajusti pagreitį ir nusišypsoti. O dėl beveik tobulos simetrijos Subaru automobiliai veikiai paklūsta valdymo manevrams ir taip stabiliau įveikia posūkius bei visada sužadina unikalų kontrolės pojūtį.

Nuolatinis kontaktas

Kuo stipriau padangos sukimba su keliu, tuo geriau automobilis jums paklūsta. Galia visą laiką paskirstoma į visus keturis ratus, kad ryšys su keliu būtų kaip įmanoma stipresnis, o manevravimo bei kontrolės galimybės – kuo didesnės.

Veržlumas ekstremaliose situacijose

Esant prastam orui arba per tas kelias brangias sekundes, kai tenka staigiai sureaguoti į susidariusią pavojingą situaciją, simetriška pavaros agregatų sistema dėl beveik tobulos pusiausvyros užtikrina stabilumą, veržlumą ir trauką, padedančią išvengti tykančių pavojų.

Grįžti atgal