Technologijos

Subaru X-Mode

Grįžti atgal

SUBARU tiki, kad geriausia nelaimė yra ta, kuri niekada neįvyksta. Štai kodėl naujasis OUTBACK turi simetriškąją visų varomųjų ratų sistemą, užtikrinančią kontrolę beveik visomis oro sąlygomis, ir SUBARU BOXER variklį, lemiantį žemesnį svorio centrą bei stabilumą. Be to, automobilio dinaminio stabilumo (Vehicle Dynamics Control – VDC) sistema ir galingi stabdžiai suteikia sportinių refleksų, todėl OUTBACK greičiau reaguoja prireikus suktelėti ir išvengti galimo pavojaus.

Geresnis matomumas

Naujojo modelio kėbulo rėmas buvo patobulintas siekiant geresnio matomumo ir mažesnės „aklosios“ zonos. Taip pat įrengti priekiniai trikampiai langeliai, o šoniniai veidrodžiai įtaisyti ant durų, kad vairuotojas geriau matytų, kas dedasi priekyje.

Dinaminio stabilumo sistema

Dinaminio stabilumo sistema (VDC), gaudama duomenis iš daugelio jutiklių, stebi ir analizuoja, ar automobilis laikosi vairuotojo pasirinktos trajektorijos. Jei, įveikiant kelio vingį ar posūkį, automobilio stabilumas pakimba ant plauko, ši sistema automatiškai sureguliuoja sukimo momento paskirstymą visiems varomiesiems ratams, variklio galią ir stabdymo jėgą, kad automobilis pernelyg nenukryptų į šalį.

Aktyvioji sukimo momento krypties sistema

Įveikiant posūkį aktyvioji sukimo momento krypties sistema įjungia stabdžius ir paskirsto sukimo momentą taip, kad vidiniai ratai gautų mažesnį sukimo momentą, o išoriniai ratai – didesnį. Taip lengviau atlikti staigų posūkį ir tiksliau valdyti automobilį. Ši sistema kartu su automobilio dinaminio stabilumo sistema padeda išvengti pavojaus ir suteikia raminantį saugumo pojūtį.

Naujasis X-MODE režimas vienu mygtuko spustelėjimu užtikrina patikimą kontrolę. X-MODE technologija valdo variklį, transmisiją, simetriškąją visų varomųjų ratų sistemą, stabdžius ir kitus komponentus, kad jūs galėtumėte saugiai vairuoti esant prastoms sąlygoms, kai tenka važiuoti slidžiu paviršiumi ar įveikti stačiausias kalvas. Įjungus X-MODE režimą, nusileidimo kontrolės funkcija automatiškai padeda išlaikyti pastovų greitį, kai OUTBACK važiuoja nuokalne.

Grįžti atgal