Pavojingų atliekų utilizavimas

Ekologija ir Subaru

Grįžti atgal

Kurdami naują Subaru automobilį, mūsų inžinieriai nuo pat pradžių siekia sumažinti atliekų kiekį automobilio gamybos metu ir vėliau, jam atitarnavus. Taip tausojamos vertingos medžiagos ir energijos ištekliai.

Į šiuos tikslus svarbu atsižvelgti dar automobilio kūrimo etape, todėl visos Subaru konstruktorių komandos laikosi rekomendacijų „Perdirbimui pritaikyta automobilių konstrukcija“. Siekdama sudaryti lengvesnes efektyvaus perdirbimo sąlygas, „Subaru“ bendrovė stengiasi naudoti kiek įmanoma mažiau medžiagų kiekvienoje gamybos grandyje ir parinkti tokias medžiagas, kurias būtų galima kartu perdirbti. Visos plastikinės ir guminės dalys paženklintos laikantis tarptautiniuose standartuose numatytų reikalavimų, kad jas būtų lengva identifikuoti perdirbant.

Stiklinės ir didesnės plastikinės dalys, pavyzdžiui, bamperių gaubtai, aptakai, ratų arkų vidinės dalys, turi būti lengvai nuimamos, kad būtų iki minimumo sumažinta kiekvieno automobilio išmontavimo trukmė.

Gamybos srityje Subaru siekia padidinti energijos ir žaliavų gavybos efektyvumą, taip pat kiek įmanoma sumažinti atliekų susidarymą. Būtina užtikrinti lengvą Subaru automobilio perdirbimą aplinką tausojančiu būdu. Įvairūs skysčiai, pavyzdžiui, degalai, variklio alyva ir aušinamasis skystis, turi būti visiškai išleisti, o kai kurios dalys, kurias reikia pašalinti iš automobilio aplinkosaugos, sveikatos ir saugumo sumetimais, pavyzdžiui, akumuliatorius, padangas ir alyvos filtrus, turi būti lengvai prieinamos. Pirotechniniai prietaisai, tokie kaip oro saugos pagalvės, taip pat turi būti tvarkomi saugiai, nedarant žalos aplinkai.

Grįžti atgal