Naujienos

2017 metų Ženevos auto parodoje Subaru pristatė atnaujintą XV modelį

Grįžti atgal

Naujasis Subaru XV yra pirmasis Europoje išleistas modelis, pagamintas naudojant naująją platformą Subaru Global Platform. Pagrindiniai naujosios platformos pranašumai – dar didesnė sauga ir tikslesnis naudojimas.

Naujajame Subaru XV įrengta Subaru“ plačiai pripažinta vairuotojo pagalbinė sistema EyeSight, jame taip pat yra daugiau prevencinių saugos priemonių nei bet kuriame ankstesniame modelyje. „Subaru Global Platform“ taip pat sukurta aprūpinti alternatyvius maitinimo šaltinius, pavyzdžiui, hibridinę ir visiškai elektrinę pavaras. Automobilis keliais centimetrais ilgesnis ir platesnis, taigi jo kabinoje dar daugiau vietos.

Naujajame Subaru XV iš pradžių bus įrengtas toliau vystomas 2 litrų opozicinis variklis. 80 procentų dalių yra naujos, palyginti su dabartiniu variklio variantu. Naujasis benzininis variklis yra lengvesnis ir labiau tausoja degalus, nors galia padidėjo iki 156 AG. Automatinė transmisija yra Lineartronic CVT. Ji suteikia septynias mechanines pavaras, perjungiamas mentėmis ant vairo.

Su naujuoju Subaru XV daugiau bekelės galimybių

Kaip visi „Subaru“ automobiliai, naujasis XV taip pat turi nuolatinę keturių varančiųjų ratų pavarą, o galios pasiskirstymas tarp priekinės ir galinės ašių valdomas aktyvaus sukimo momento paskirstymo visiems ratams sistemos „Active Torque Split“. Siekiant geresnio prieinamumo, naujojo XV 22 centimetrų išilginė prošvaisa ir pagalbinis mechanizmas „X-Mode“ palengvina vairavimą važiuojant prastais keliais.

Naujajame „Subaru XV“ gausu saugos priemonių. Vairuotojo pagalbinė sistema „EyeSight“ yra standartinė įranga, į saugos paketą taip pat įeina adaptyviosios ilgosios šviesos, papildomo posūkio apšvietimo šviesos ir daugybė kitų funkcijų.

Naujojo 2017 metų Subaru XV techninės specifikacijos

Kėbulo ilgis: 4465 mm Variklis: 2 litrų, 4 cilindrų opozicinis variklis
Kėbulo plotis: 1800 mm Variklio galia: 156 Ag
Kėbulo aukštis: 1595 mm Sukimo momentas: 196 Nm
Tarpuašis: 2665 mm Transmisija: Simetrinė 4 varančiųjų ratų pavara
Išilginė prošvaisa: 220 mm Ratai: 225/55 R18
Grįžti atgal