Skolos vertybinių popierių subrinkos prekybos etapai

Į prekybos sistemą

Turinys

  Didžiausia pasaulio teršėja laikoma Kinija pirmadienį pradėjo apyvartinių taršos leidimų prekybos sistemą, skirtą sumažinti išmetamų teršalų kiekį šalyje, kad pasiektų tikslą iki metų dekarbonizuoti ekonomiką.

  į prekybos sistemą sustabdyti dvejetainius parinktis

  Daugiau nuotraukų 1 Lrytas. Tikimasi, kad programa, kuri turėjo būti pradėta metais, sumažins bendrą išmetamųjų teršalų kiekį, nes energetikos įmonėms tarša atsieis brangiau.

  į prekybos sistemą dvejetainio pasirinkimo brokerio demonstracija

  Manoma, kad naujoji sistema pralenks Europos Sąjungoje galiojančią analogišką sistemą ir taps didžiausia pasaulyje prekybos taršos leidimais sistema. Agentūros teigimu, daugiau nei 2 energetikos įmonių visoje šalyje, kurios per metus išmeta daugiau kaip 26 tonų šiltnamio efektą sukeliančių dujų, dabar galės prekiauti savo išmetamųjų teršalų kvotomis.

  Pekinas skaičiuoja, kad iki metų Kinija pasieks didžiausią išmetamųjų teršalų kiekį, o tada per 30 metų taps neutralia anglies dvideginio išmetimo atžvilgiu.

  į prekybos sistemą pasirinkimo sandorių strategijos kursas

  Visgi ekspertai perspėja, kad Kinija faktiškai plečia anglių gavybą ir kad buvo panaikinti planai sumažinti septynių kitų pramonės šakų išmetamą teršalų kiekį.

  Į prekybos sistemą 60 proc. Apskaičiuota, kad Kinijos šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisija metais siekė 13,92 mlrd.

  Be to, atsirado naujų su anglių energija susijusių projektų, nepaisant įsipareigojimo sumažinti išmetamų teršalų kiekį.